Information till handledare


Handledarschema
* betyder kanske kan

veckadagdatummånadtidsalhandledare
3Fre21jan15:00-17:00 Gul,GroVahid, Robert, Ann, Martin
4Mån24jan08:00-10:00 Gul,GroPer-Anders, Vahid
4Fre28jan15:00-17:00 Gul,GroPer-Anders, Vahid, Martin
5Tis1feb13:00-15:00Gul,BruPer-Anders, Vahid, Martin
5Fre4feb15:00-17:00Gul,GroPer-Anders, Erik, Ann, Vahid
6Tis8feb13:00-15:00Rod,OraPer-Anders, Robert, Vahid, Martin
6Fre11feb13:00-15:00Gul,GroPer-Anders, Robert, Ann, Vahid, Erik
7Mån14feb08:00-10:00Gul,GroPer-Anders, Vahid
7Tor17feb10:00-12:00Rod,GroPer-Anders, Robert, Ann, Vahid, Martin
7Tor17feb16:00-18:00Rod,GroPer-Anders, Ann, Vahid
14Ons6apr10:00-12:00Gul,GroPer-Anders, Vahid, Ann*
14Ons6apr13:00-15:00Gul,GroPer-Anders, Vahid, Ann*
14Tor7apr08:00-10:00Gul,GroPer-Anders, Vahid, Ann*
14Ons7apr15:00-17:00Rod,OraPer-Anders, Vahid, Ann*

e-mail adress till handledarna:
Ann Bengtsson ann@nada.kth.se
Inge Frick inge@nada.kth.se
Martin Rehn rehn@nada.kth.se
Ermin Kozica ermin@kth.se
Johan Samuelsson f00-jsa@nada.kth.se
Per-Anders Staav pastaav@algonet.se
Peter Osagie m00_osr@d.kth.se
Vahid Mosavat vahid@nada.kth.se

^ Upp till kurssidan.


Sidansvarig: <vahid@nada.kth.se>
Senast ändrad 1 februari 2005
Tekniskt stöd: <webmaster@nada.kth.se>